Dětské dopravní hřiště

Dětské dopravní hřiště Na dopravním hřišti se děti mohou zdokonalovat ve znalostech dopravních předpisů a učit se chování na komunikacích. Hřiště je vybaveno dopravními značkami, semaforem, kruhovým objezdem, dřevěnou maketou tramvaje a také železničním přejezdem. V případě, že máte zájem o odborný dohled či výuku, obraťte se na Základní školu A. Jiráska (www.zsaj.cz) tel.: 467 771 394. Volejte ráno mezi 7:00 - 8:00 hodinou nebo odpoledne 13:00 hod.Škola má pro výuku k dispozici 15 jízdních kol,která jsou vhodná pro žáky 3-5 tříd. Hřiště je přístupné bezplatně.Za Střelnicí, 563 01 Lanškroun.
Na dopravním hřišti se děti mohou zdokonalovat ve znalostech dopravních předpisů a učit se chování na komunikacích. Hřiště je vybaveno dopravními značkami, semaforem, kruhovým objezdem, dřevenou maketou tramvaje a také železničním přejezdem.

Hřiště je přístupné bezplatně.

Spřátelené weby

Stránky si prohlíží