Kontakty: správce areálu MSA Jiří Černý,
tel.:+420 604 872 778,
e-mail:zs@tslan.cz Vlastníkem nových sportovišť je město Lanškroun (www.lanskroun.eu), provozovatelem společnost, Technické služby Lanškroun, s. r. o. (www.tslan.cz).

Dětské dopravní hřiště

Mimořádná opatření do odvolání: areál může využívat omezený počet návštěvníků-podle aktuálních hygienických opatření!

Na dopravním hřišti se děti mohou zdokonalovat ve znalostech dopravních předpisů a učit se chování na komunikacích. Hřiště je vybaveno dopravními značkami, semaforem, kruhovým objezdem, dřevěnou maketou tramvaje a také železničním přejezdem. V případě, že máte zájem o odborný dohled či výuku, obraťte se na Základní školu A. Jiráska (www.zsaj.cz) tel.: 467 771 394. Volejte ráno mezi 7:00 - 8:00 hodinou nebo odpoledne 13:00 hod.Škola má pro výuku k dispozici 15 jízdních kol,která jsou vhodná pro žáky 3-5 tříd. Hřiště je přístupné bezplatně.

Za Střelnicí, 563 01 Lanškroun.

Hřiště je přístupné bezplatně.

Spřátelené weby